+380-68-333-26-97 | +380-66-049-99-71 regionagro.ua@gmail.com

Офіційний представник дронів XAG в Україні компанія Регіон Агро

ПРО XAG

 

XAG (колишня назва: XAIRCRAFT) була заснована в 2007 році. XAG віддана розробці та впровадженню сільськогосподарських технологій, це одна з провідних компаній у виробництві безпілотних повітряних систем у світі. Штаб-квартира знаходиться в Гуанчжоу. XAG створила лабораторії та дослідницькі станції у 20 країнах, включаючи Австралію, Японію, Німеччину тощо, та брала участь у ряді прикордонних агротехнологічних проектів.

Співпрацюючи з багатьма впливовими міжнародними підприємствами, XAG прагне надати світовим фермерам найкращі місцеві рішення, від захисту рослин, моніторингу врожаю та управління фермами. Спільними зусиллями понад 1400 співробітників у науково-дослідних, виробничих та прикладних галузях XAG успішно проклав шлях інтелектуального та сталого сільського господарства.

представник дронів XAG

Розумне сільське господарство

 

Поєднуючи світові провідні технології безпілотних літальних апаратів XAG зробить можливим вирішення питань щодо збереження ресурсів та підвищення продуктивності.

Світова технологія безпілотних літальних апаратів

 

  • Використання провідної у світі технології безпілотників для фермерів для точного управління сільськогосподарськими угіддями
  • Досягнення максимальної ефективності виробництва при одночасному зменшенні споживання хімічних речовин та води
  • Зменшення забруднення сільськогосподарського виробництва
bb4003 9
bb4003 d1e

Моніторинг виробництва та автентичність

 

 

Віддалений моніторинг сільськогосподарських угідь та процесів виробництва харчових продуктів за допомогою станції постійного моніторингу IoT.

(XAI) XAG СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ІНТЕЛЕКТ

XAI, платформа обміну даними, створена XAG для Global Agriculture 3.0. Підключення до інтелектуальних пристроїв XAG, обмін даними через інформаційну службу та поєднання сільськогосподарського виробництва з інтелектуальними технологіями.

bb4003 bdd17b807ed84a9bbc43d023c183f31d mv2
bb4003 97030

НАШІ ДІЇ – НАШЕ МАЙБУТНЄ

Організація Об’єднаних Націй на 2030 рік встановила 45 цілей розвитку, одна з яких – викорінення голоду до 2030 року. 821 мільйон людей у ​​всьому світі страждає від голоду, тобто 1 з 9 людей голодує. З урахуванням зростаючого населення, яке, як очікується, досягне 9 мільярдів у 2050 році, за оцінками ФАО, до 2050 року сільськогосподарське виробництво має зрости приблизно на 60%.

XAG присвятила себе заходам щодо збереження природних ресурсів, вирощування більше з меншою кількістю ресурсів, боротьби з голодом та турботи про людей.

Система польотної інформації

 

XFIS (інформаційна система польоту XAG), – це система управління дронами, яка дозволяє здійснювати моніторинг у режимі реального часу, візуалізацію інформації про польотні операції та огляд історичних даних літаків XAG. Система також підтримує функцію електронного огородження, налаштування зони заборони польоту та функції дистанційного блокування відповідно до національної безпеки та незалежного нагляду за даними польоту.

bb4003 963d03b

Міжнародна компанія

 

XAG – провідна агротехнологічна компанія у світі. XAG використовують більшість китайських сільських районів, також використовується у Японії, Кореї, Австралії, США та інших країнах.

карта продаж

Замовити консультацію

2 + 11 =

Замовлення консультації по послузі внесення ЗЗР за допомогою дронів

Декілька простих кроків і ми зв’яжемося з Вами для детальної консультації по всіх запитаннях

EnglishRussianUkrainian
дрони XAG