+380-68-333-26-97 | +380-66-049-99-71 regionagro.ua@gmail.com

Обприскування соняшників дронами XAG 40

Ні для кого не секрет, що навіть найсучасніші самохідні обприскувачі залишають за собою технологічні колії та ущільнений колесами ґрунт, що може привести до зменшення врожаю на 3-5%. Це при вирощування такої культури, як соняшник, приводить до значних фінансових втрат. При обприскуванні соняшників дронами таких негативних наслідків можна уникнути.

 

обприскування соняшників
Обприскування соняшників

 

Необхідність збільшити врожайність, викликана зростаючою кількістю населення Землі, приводить до збільшення розмірів та ваги сільськогосподарської техніки. При цьому пропорційно збільшується негативний вплив цієї техніки на ущільнення ґрунтів та зміну їх структури та біологічних якостей.

 

Основними наслідками ущільнення є зменшення об’єму повітря, погіршення поглинання поживних речовин та руйнування дренажних каналів, по яких в грунт приникає вода. В глобальному масштабі це призвело до втрати третини орних земель через їх ерозію та забруднення засобами захисту рослин. Тому захист тендітного родючого шару стає пріоритетом для аграріїв.
Розглянемо це питання на прикладі обприскування соняшників.

 

Ущільнення ґрунту веде до зменшення здатності кореня рослини проникати в грунт глибше, зменшення його діаметру і заставляє розвиватись кореневу систему горизонтально для пошуку поживних речовини та води. Така коренева система слабше поглинає воду та поживні речовини і збільшує ймовірність ураження шкідниками та хворобами.
Нестача кисню та дефіцит мікроелементів приводить до зменшення врожайності, а часто і до загибелі соняшнику.

 

  Пошук рішення проблеми ущільнення грунту привів до ідеї залучення в процеси обробітку сільськогосподарських рослин дронів-обприскувачів, як альтернативи традиційній наземній техніці.

 

Дрони можуть проводити обприскування рослин без контакту з ґрунтом і застосовувати його можна впродовж усього вегетативного циклу, зменшуючи ущільнення родючого шару та викидів вуглецю.

 

 

Інші новини

Ваші коментарі

0 Комментариев

Оставить комментарий

EnglishRussianUkrainian
дрони XAG