+380-68-333-26-97 | +380-66-049-99-71 regionagro.ua@gmail.com

Новинки XAG в 2021 році

На щорічній конференції новинки XAG зацікавили потенційних покупців – 2 нові моделі безпілотних літаючих апаратів

Як зауважив в своєму виступі Джастін Гунг (один з співзасновників компанії XAG) темпи урбанізації в Китаї набирають обертів і за прогнозами вчених в 2050 році кількість міського населення становитиме 65%. Зростання віку сільського населення обов’язково приведе до зменшення кількості працівників в сільському господарстві, що може мати великі негативні наслідки для виробництва продовольства. Саме тому виникає необхідність в подоланні цифрового розриву між промисловістю та сільським господарством для отримання вищого рівня прибутку.

До новинок XAG входять дві моделі — XAG V40 і P80, які розроблялися для розширення цільової аудиторії користувачів с/г дронів та реалізації більшої кількості робіт за допомогою безпілотників. Нові безпілотниrи використовують систему керування SuperX4, яка дає можливість дронам серії Р перемикатись на різні види корисного навантаження — XAG RealTerra, RevoSpray та RevoCast.Така функціональна конструкція три в одному дає можливість дронам здійснювати картографування в автоматичному режимі, точне обприскування та інтелектуальну передачу зображення на місцевостях з складним рельєфом.

Управління безпілотниками здійснюється за допомогою мобільного додатку, який може створювати карти поля високої чіткості, налаштовувати норму внесення гранульованих добрив, насіння та рідких засобів ЗЗР. Раніше для цього доводилося використовувати інші дрони. Такий підхід значно спрощує рутинні операції та затрати часу на обробку полів

Спеціалісти XAG стверджують, що сільськогосподарський дрон P40 завдяки системі RealTerra з використанням форсунок ротаційного розпилення може нести корисне навантаження 20 кг та обприскувати 15 га посівів за годину.

Завдяки застосуванню технології ротаційного розпилення та вантажопідйомності 20 кг, XAG P40 може обприскувати 15 га посівів на годину. При використанні системи RevoCast та контейнера на 25 л, дрон P40 може доставити 2,4 тонни добрив або 1,6 тонни насіння рису за одну годину.

Дрон XAG P80

Новинкою цього року є дрон XAG P80 розроблений на потребу аграріїв, які обробляють поля великої площі. Даний апарат має вантажопідйомність 40кг та може обприскати 20 га посівів за годину.

Регіон Агро — XAG P80

Двомоторний дрон XAG V40

Презентуючи ще одну новинку – двомоторний дорон V40. XAG стверджує, що кінематика даного безпілотника дозволяє підвищити ефективність низхідних потоків для кращого проникнення діючої речовини ЗЗР в листки рослин. Дослідження показали, що ефективність проникнення збільшується майже в 2 рази в порівнянні з представленими на ринку дронами-обприскувачами. Дана схема розміщення лопатей мінімізує знесення при розпиленні, покращує рівномірність обприскування та дозволяє уникнути ефекту «перекриття».

Інші новини

Ваші коментарі

0 Комментариев

Оставить комментарий

EnglishRussianUkrainian
дрони XAG