+380-68-333-26-97 | +380-66-049-99-71 regionagro.ua@gmail.com

Колісний дрон XAG R150 – реальна високотехнологічна бджола

Одна з найбільш розвинутих країн світу – Японія має величезний дефіцит працівників сільського господарства, тому, що населення значно старіє. Тому залучення роботів в процес вирощування сільськогосподарської продукції має пріоритетну актуальність. Урядовці Японії розробили стратегію впровадження точного сільського господарства на наступні 10 років. Метою якої є використання цифрових технологій, аграрних роботів та ШІ для підвищення продуктивності вирощування сільськогосподарських продуктів.


Ще однією критичною проблемою стає зменшення кількості бджіл. Значне зменшення врожайності в садівництві є наслідком відсутності комах за полювачів. Як наслідок вчені були вимушені експериментувати з агро роботами для вирішення проблеми з запиленням фруктових дерев.
На весні 2020 XAG Japan представив один з можливих варіантів вирішення цієї проблеми застосувавши свій колісний дрон XAG R150 для запилення яблунь з використанням вбудованого розпилювача JetSprayer.


Заповнивши резервуар XAG R150 для обприскування спеціально приготованим розчином пилку, оператор відправив дрон між рядами дерев в автоматичному режимі обробляти цвіт дерев яблунь сорту Sun Fuji за попередньо запрограмованим маршрутом. Керуючи з свого смартфону куттом розпилення та шириною розприскування.


Завдання по запиленню одного ряду яблунь було виконано в 12 разів швидше, ніж це можна було б зробити вручну. При цьому витрати води та пилку були також в рази менші за рахунок точності яка притаманна роботу. Використання XAG R150 в садках з великою площею дозволяє зменшити кількість задіяних в процесі робочих в 10 разів, що значно зменшує затрати на оплату праці.


Садівники Японії наочно переконалися, що польові колісні дрони типу XAG R150 дозволять суттєво скоррити ручну працю та дозволяють садівникам зосередитись на організації продажів та дозволяють з оптимізмом дивитись на майбутнє зростання врожайності та прибутковості їхнього бізнесу.


За словами Макото Араї, японського виробника фруктів у Такаямі, польові роботи були б великим активом для його роботи. “З польовим роботом мені не потрібно витрачати стільки часу на ручну працю. Натомість я можу зосередитись на продажах, брендингу та розширенні бізнесу».

Інші новини

Ваші коментарі

0 Комментариев

Оставить комментарий

EnglishRussianUkrainian
дрони XAG