+380-68-333-26-97 | +380-66-049-99-71 regionagro.ua@gmail.com

Компанія XAG увійшла у ТОП-3 найбільш впливових стартап-компаній у Китаї

Видання «Fortune» опублікувало список 20 соціально впливовіших  стартап-компаній з усіх галузей у Китаї у 2021 році. XAG стала єдиною компанією у списку в галузі аграрної науки та техніки.

Це перелік найвпливовіших у соціальному плані китайських стартапів, які розробили дієві технології в певній галузі й мають визначний соціальний та економічний вплив і визначають перспективні напрями в розвитку галузі. Компанії, з цього списку, довели свій комерційний успіх та значний вплив на соціальну складову від застосування їхніх рішень та продуктів.

Діяльність компанії XAG об’єднує високі технології з сільським господарством і максимально підвищує продуктивність, та допомагає в розвитку технологічного сільського господарства. Рішення впроваджені  компанією поєднують науку й технології, інвестиції та аграрну діяльність у комплексне рішення, яке здатне змінити підходи до ведення сільського господарства.

sadAI

Головним стратегічним завданням компанії є «збільшення ефективності виробничих в світовому масштабі». XAG запроваджує стандарти соціальної відповідальності у повсякденні бізнесові процеси і розвиток високо технологічного сільського господарства. Стартап сприяє вирішенню продовольчі кризи, боротьбі з проблемами забруднення навколишнього середовища й забезпеченню сталого розвитку людства шляхом впровадження інтелектуальних агротехнологій.

Компанія XAG самостійно створила програмно-технічні комплекси і алгоритми та ефективно застосовує їх у виробництві своїх продуктів:

— сільськогосподарські БПЛА;

— дрони дистанційного зондування та моніторингу полів;

— безпілотні автомобілі для сільського господарства;

— системи автопілотів для звичайної сільськогосподарської техніки;

— інтелектуальні алгоритми для сільського господарства, які охоплюють весь цикл виробництва сільськогосподарської продукції.

Інші новини

Ваші коментарі

0 Комментариев

EnglishRussianUkrainian
дрони XAG